بهترین سایت ارائه دهنده SSL رایگان

Admin

مدیر کل سایت
کادر مدیریت
ارسال‌ها
100
امتیازها
18
امروزه فعال سازی SSL به دلایل مختلفی بیش از گذشته برای وب سایت‌های اینترنتی اهمیت پیدا کرده است و خوشبختانه امروزه اس اس ال رایگان بیش از هر زمان دیگری در دسترس قرار دارد و سایت هایی در اینترنت به وجود آمده اند که در اینترنت گواهی نامه‌ی SSL رایگان ارائه می دهند.
برخی از این سایت های ارائه دهنده ی اس اس ال رایگان در واقع خود، فروشنده‌ی اس اس ال هستند و نوع رایگان اس اس ال آنها تبلیغی برای سرویس های غیر رایگان آنها به حساب می آید و مهمترین محدودیتی که دارند این است که برای هر دامنه تنها برای سه ماه قابل فعال سازی بر اساس هر دامنه می باشند و پس از آن دیگر نمی توان اس اس ال سه ماهه را تمدید کرد.

SSL رایگان ارائه شده در بخش رایگان comodo و همچنین اس اس الی که از پنل هاست سی پنل (در هاست هایی که مدیر آنها امکان Auto SSL را فعال کرده باشد) از این نوع می باشد و معمولا بعد از سه ماه Expire شده و برای ادامه ی فعال بودن آن باید شما اس اس ال این شرکت ها را حداقل به صورت یکساله خریداری نمایید.

بهترین سایت ارائه دهنده‌ی SSL رایگان
بهترین سایت ارائه دهنده ی SSL رایگان در دنیا سایت sslforfree.com می باشد که اس اس ال با نام Let’s Encrypt (لِتس اِنکریپت) ارائه می دهد و در توضیحات شرکت تائید کننده ی اس اس ال در نوار آدرس مرورگر عبارت verified by: Let’s Encrypt به نمایش در خواهد آمد.
چرا Let’s Encrypt بهترین نوع اس اس ال رایگان است:
لتس اینکریپت اولین شرکت ارائه دهنده اس اس ال رایگان در دنیا می باشد.
این نوع SSL قابلیت تمدید سه ماه به سه ماه بدون محدودیت برای همیشه را دارد.
مراحل نصب آن بسیار ساده و اعتبار سنجی آن برای verify کردن سایت بسیار متنوع است.
با بیش از 99 درصد مرورگرهای مطرح و شناخته شده دنیا هماهنگ است.
این نوع اس اس ال با دامنه های ملی IR هیچ مشکلی ندارد برخلاف برخی شرکت های دیگر که ایران را تحریم کرده اند.

فعال سازی و تمدید خودکار اس اس ال رایگان در پنلهای مدیریت هاست:
این نوع اس اس ال رایگان امکان فعال سازی در اکثر پنل های معروف هاستینگ مانند سی پنل، دایرکت ادمین و پلسک را داراست و از همه بهتر اینکه لازم نیست هر سه ماه یک بار خودتان اقدام به فعال سازی مجدد و مراحل تمدید نمایید.
البته اینکه این امکان روی هاست شما فعال باشد منوط به فعالسازی آن از جانب شرکت هاستینگ شماست.
 
عقب
بالا